Послуги

Ресурс 1logo Paralegals

Параюридична допомога

  • Даємо оперативну фахову правову оцінку факту порушення прав;
  • Консультуємо з приводу наявних рішень для відновлення порушених прав та з приводу подальших дій їх вирішення;
  • Наші параюристки та параюристи мережі складають первинні юридичні документи з подальшим супроводом або перенаправленням для надання безоплатної первинної чи вторинної допомоги;
  • Надаємо первинну психологічну допомогу.

Це люди, які не мають спеціалізованої юридичної освіти, але які пройшли спеціальне навчання і можуть якісно надавати первинну юридичну підтримку у випадку порушення прав. Назва з префіксом “пара” була обрана за аналогією до “парамедиків”, які також надають первинну допомогу. Тільки в нашому випадку ця допомога є юридичною. Наша команда налічує понад 150 параюристів та параюристок з усіх регіонів України.

Уся підтримка параюридичною мережею надається безплатно та конфіденційно за принципом “рівний-рівному”. Наприклад, з підлітками, під керівництвом професійної юристки, комунікують такі ж самі підлітки, але які пройшли спеціальні тренінги по наданню первинної юридичної допомоги. А з представниками ЧСЧ/ЛГБТІК спільноти представники самої спілки, які також мають необхідні знання та навички. Отримати допомогу можна як офлайн, так і онлайн.

Юридичні
послуги

“Параюридичний Хаб” надає юридичні консультації. Ми перенаправляємо звернення представників ключових спільнот до партнерських юридичних організацій, клінік, адвокатських об’єднань, налагоджуємо співпрацю з центрами надання безплатної правової допомоги. Працюємо над методичними рекомендаціями для параюристів, організовуємо тренінги на юридичну тематику, моніторимо зміни законодавства у відповідних сферах, які стосується порушень прав представників ключових спільнот.

Також наша організація разом з юристами подає інформаційні запити в органи державної влади, органи місцевого самоврядування, державні та комунальні установи з метою отримання важливої інформації. Ми складаємо скарги на бездіяльність працівників органів досудового розслідування у разі невжиття ними заходів, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом після повідомлення про кримінальне правопорушення.

За потреби, наші спеціалісти подають скарги на протиправні дії, бездіяльність чи рішення організацій та установ, незалежно від форми власності у разі, якщо вони призвели до порушення прав представників ключових спільнот. Ми складаємо інші первинні юридичні документи, спрямовані на з’ясування обставин, витребування інформації та доказів, захист та поновлення прав представників юридичних спільнот.

Ресурс 1logo Paralegals